Gdzie zapisać się na kurs tańca w Krakowie?

Gdzie zapisać się na kurs tańca w Krakowie?

Obecnie taniec stał się bardzo popularny, co po części stało się za sprawą takich programów rozrywkowych jak Taniec z Gwiazdami czy You Can Dance. Nie ma się co dziwić, że w Krakowie aż roi się od szkół tańca. Z powodu tak dużej konkurencji bardzo trudno wybrać tę ofertę, która będzie najlepsza. Jakie zatem szkoły znajdują się najwyżej w rankingu w kategorii „taniec kraków”?

Szkoła tańca Nova – taniec kraków

Jedną szkołą występującą w rankingu „taniec kraków” jest krakowska szkoła tańca Nova. Powstała w 2007 roku. To, co ją wyróżnia to z pewnością to, że zajęcia są tutaj prowadzone w małych grupach, co sprzyja lepszej integracji. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy oprócz doskonałych umiejętności prezentują również zamiłowanie do swojego zawodu. Pasja trenerów przelewa się na jakość prowadzonych zajęć, klimat oraz efekty nauczania. Oferta tej szkoły w głównej mierze dedykowana jest osobom dorosłym, choć prowadzone są także zajęcia dla młodzieży. Szkoła Tańca Nova prowadzi zajęcia z tańca nowoczesnego, współczesnego oraz klasycznego. Mile widziane są pary, single, a także całe rodziny.

Szkoła Tańca Dancefloor

II miejsce w rankingu najlepszych krakowskich szkół tańca zajmuje szkoła Dancefloor. Ich najważniejszym celem lepsze samopoczucie uczestników poprzez prowadzenie zajęć na najwyższym poziomie.  Zajęcia w tej szkole są prowadzone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn niezależnie od wieku oraz stanu cywilnego. Odnajdą się tutaj pary i nie tylko. Szkoła oferuje zajęcia indywidulane lub grupowe w zależności od preferencji. Prowadzone są zajęcia między innymi z tańca towarzyskiego, tańca brzucha, hip-hopu czy salsy.

Gdzie zapisać się na kurs tańca w Krakowie?

Egurrola Dance Studio

W krakowskim rankingu znalazła się również Egurrola Dance Studio. Nic więc dziwnego szkoła ta wyróżnia się kilkoma salami tanecznymi, które są przygotowane stricte pod zajęcia dla grup w różnej kategorii wiekowej. Szkoła jest otwarta dla amatorów, a także dla profesjonalistów, którzy chcą pogłębiać swoje umiejętności taneczne pod okiem ekspertów w dziedzinie tańca. W swej ofercie znajduje się szereg różnych zajęć, więc z pewnością każdy znajdzie coś pod własne możliwości i preferencje.

AT Szkoła

To szkoła o niemal 30-letnim doświadczeniu w pracy z dorosłymi, jak i młodzieżą. Każdy pracownik szkoły ma na swoim koncie ogromne bogactwo przeróżnych doświadczeń tanecznych, co przekłada się na poziom prowadzonych zajęć. AT Szkoła Tańca znana jest przede wszystkim z Dicofoxa, a także innych zajęć związanych z tańcem towarzyskim.  

Krakowska Szkoła Tańca

Piąte miejsce w rankingu najlepszych krakowskich szkół tanecznych zajmuje Krakowska Szkoła Tańca. Szkoła ta i wyspecjalizowani instruktorzy sprawiają, że nawet najmniej doświadczony uczestnik zajęć będzie w stanie dobrze tańczyć. Do ich wyboru są zajęcia z tańca towarzyskiego, dicofoxu czy też stretchingu. To idealna szkoła w sytuacji wyboru pierwszego tańca czy chęci podszlifowania swojego warsztatu tanecznego przed ważną dla nas imprezą.

 

Podobne artykuły